לפושעים מורשעים קשה מאוד להשתלב בשוק העבודה אחרי שחרורם מהכלא לרוב, אבל במקרה המאוד יוצא-דופן של ג'רמי מיקס, המאסר דווקא פתח בפניו את הדלת לקריירה לא צפויה. ג'רמי מיקס, אותו אתם כנראה זוכרים כמי שזכה לכינוי "הפושע החתיך", שוחרר הבוקר מהכלא לאחר שריצה את עונש המאסר שנגזר עליו, וכבר פגש את הסוכן האישי החדש שלו (איתו חתם על חוזה עוד כשהיה בכלא), שטוען שהצעות רבות כבר נערמו על השולחן.

עוד באון לייף:

דרכו המהירה והמשונה של מיקס בן ה-32 לתהילה החלה ב-2014, כשתמונת המעצר שלו פורסמה באתר של משטרת מחוז סטוקטון בקליפורניה והצליחה לעורר את תשומת ליבם של מיליונים ברשת. למה? מבט אחד בתמונה יבהיר הכל:

ג'רמי מיקס תמונת מעצר

מתוך האתר של משטרת סטוקטון, קליפורניה

כמעט מיד זכה ג'רמי מיקס לכינוי "הפושע הלוהט" ונודע כמי שהציב רף חדש ובלתי אפשרי של תמונות מעצר לוהטות (אפילו ג'סטין ביבר מפסיד לו בקרב הזה). וכמובן שלגולשים מזילי הריר לא היה ממש אכפת מה הסיבה שתמונת המעצר הזו צולמה מלכתחילה - מיקס הורשע בפריצה, שוד ואחזקת נשק ללא רישיון. משטרת קליפורניה אפילו ניסתה לרסן את גל התגובות הנלהבות והאוהדות לתמונתו ולקרוא לו "אחד הפושעים הכי אלימים באזור סטוקטון", אבל גם זה לא הפריע למיקס לעשות צעדי ענק בדרך לתהילה אפילו מתוך הכלא. עכשיו כשהוא משוחרר, מי יודע לאן הוא יגיע. הימור – את הפנים היפות שלו אנחנו נפגוש בקרוב מאוד על איזה מסך.

בזמן שמיקס ריצה את מאסרו, בעמוד הפייסבוק שלו הצטברו 200 אלף מעריצים ו-30 אלף החלו לעקוב אחריו באינסטגרם, שאת שניהם כנראה מתפעלת אשתו. העובדה שג'רמי מיקס נשוי באושר עם ילד קטן דווקא כן הצליחה לאכזב את חלק מהגולשים שנשבו ביופיו, אבל יש פרס תנחומים לא רע – אח חתיך לא פחות:

ג'רמי מיקס ואחיו

האחים מיקס. מתוך עמוד האינסטגרם של ג'רמי מיקס

ג'רמי מיקס ומשפחתו

איש משפחה. מתוך עמוד האינסטגרם של ג'רמי מיקס

אז כן, אין ספק שהערכים נשארו הרחק מאחור בסיפור הזה, ונראה שיופי כזה מצליח להתעלות מעל למוסר, אולם לפחות לא מעל החוק. עכשיו כשמיקס ריצה את עונשו ומשתלב שוב בחברה כפושע משוחרר, אפשר להניח את הדעת בכך שהוא יהיה עסוק מדי מכדי לסור חזרה אל דרכי הפשע והאלימות שהביאוהו עד הלום.