לניטו היו את כל הסיבות לראות איך חייה ממשיכים להיות סיוט עד יום מותה. כמי שנולדה לקסטה נמוכה בהודו, מלכתחילה לא היו לה הרבה סיכויים לשפר את התנאים, ובטח שלא להעז לחלום חלומות. ואכן, בגיל 12 היא נשאה לאדם מבוגר וחולה בנפשו. לאחר חודשיים היא ברחה ממנו, והם אמנם התגרשו, אך מהר מאוד הוריה שוב השיאו אותה, ובגיל 14 כבר הפכה לאמא לתאומים. למרות כל זאת, היא החליטה שלא להתייאש ולנסות להגשים את חלומה להיות מתאבקת. היום, בגיל 21, היא כבר אוחזת במדליית ארד באליפות הודו בהיאבקות.

הרבה גבות הורמו - או יותר נכון: הרבה איומים נשמעו – כשניטו העזה להגיד שהיא מעוניינת להתחיל להתאמן. בסרטון שנעשה עליה לרשת BBC, היא אמרה: "אנשים בכפר שלי אמרו שאמא לשניים לא תוכל להפוך למתאבקת. הם גם אמרו שלאדם מקסטה נמוכה לא צריכים להיות חלומות כאלה".

כמובן שגם ההורים שלה ניסו להילחם בה, ובהתחלה אף אסרו עליה להתאמן עם מכנסיים. למעשה, התמיכה היחידה שהיא קיבלה הגיעה דווקא ממקום בלתי צפוי: בעלה. "הוא נהג לומר לי: 'את אפילו לא צריכה לנצח; אני לא רוצה את המדליה שלך או את הניצחון. אני רק רוצה שתעבדי קשה. אני רוצה שתתמידי עם התשוקה שלך'".

וניטו אכן לא ויתרה ומיד לאחר הולדת הבנים היא החלה להתאמן. אולם הרדיפה אחרי החלום, כמו תמיד, הגיעה עם תג מחיר כבד: ניטו נאלצה לעבור רחוק ממשפחתה ומבניה, לגור בחדרון קטן ובתנאים קשים. היום היא נזכרת בתקופה הזו בעצב: "אני מכירה את תחושת הרעב טוב מאוד. כשהתחלתי להתאמן לא היה לי מספיק אוכל. ראיתי לעתים קרובות בנות אחרות עם מיצים וגבינות, בזמן שאני נאלצתי לשרוד רק על המים. אבל ידעתי שאני צריכה להיות חזקה מבחינה נפשית, כי זה כל מה שחשוב". למרות כל אלו, ניטו אומרת שמבחינתה המחיר היה שווה, כי "התאבקות היא החיים שלי".

אחרי שכל ההקרבה והמאמצים תורגמו למדליית ארד, כמובן שתגובות האנשים השתנו בהתאם. "אנשים מהכפר חגגו איתי את הזכיה. פתאום כל מי שלא האמין בי קודם ביקש ממני לאמן את הבת שלו". כעת, אומרת ניטו, החלום שלה זה להגיע לאולימפיאדה הקרובה, ולהוכיח סופית שגם כשכל הסיכויים וכל האנשים הם נגדך, עדיין יש לך את האפשרות להפוך את החיים שלך לכאלו שבהם את תוכלי להרגיש ממומשת.