דיוויד קוליי,  גבר הומוסקסואל שטס עם חברת התעופה 'אלסקה איירליינס', טוען כי צוות המטוס דרש מבן זוגו שישב לידו לוותר על המושב שלו כדי שזוג סטרייטים יוכלו לשבת אחד ליד השנייה. בפוסט שפרסם בפייסבוק, חשף קוליי שהוא ובן זוגו למעשה "נזרקו" מהטיסה במטרה לפנות מקום לזוג סטרייטים:

"אחרי שצוות הטיסה הושיב אותי ואת בן זוגי במושבים המיועדים שלנו, אחד הדיילים ניגש אלינו וביקש משותפי לטיסה לזוז ממושב הפרימיום שלו ולעבור למחלקת תיירים כדי שזוג אחר שנכח בטיסה יוכל לשבת יחד", כתב קוליי, "ניסיתי להסביר לו שגם אנחנו בני זוג וגם אנחנו רוצים לשבת יחד אבל הוא התעקש והציב בפנינו שתי אפשרויות: או שבן זוגי יוותר על מושב הפרימיום שלו ויעבור למקום אחר או שנרד מהמטוס. לא יכולנו לשאת את תחושת ההשפלה אז העדפנו לרדת מהמטוס".
בהמשך הוסיף: "קשה להאמין שחברת תעופה בעידן הזה תיתן לזוג סטרייטים יחס מיוחד ועדיפות על פני זוג גייז ותרחיק לכת עד כדי לבקש מהם לעזוב את הטיסה. לעולם לא נטוס יותר עם חברת התעופה 'אלסקה איירליינס'. אם אתה חלק מקהילת הלהט"ב בבקשה תוציא את הכסף שלך על חברת תעופה ידידותית לקהילה".

חברת התעופה התייחסה לנושא ובהצהרה ששחררה לעיתונות טענה כי התקרית בחקירה. יחד עם זאת ביקשה החברה להדגיש כי לבני הזוג הוקצו בטעות אותם מושבים שהיו מיועדים לזוג אחר במחלקת הפרימיום ולכן הם התבקשו לפנות אחד מהם.

"אנחנו מאוד מצטערים על הסיטואציה שנוצרה ואנחנו חוקרים את הפרטים", נאמר בהצהרה, "אנחנו רוצים ליישר את ההדורים ואנחנו בקשר עם הנוסעים המעורבים. 'לאלסקה איירליינס' יש מדיניות של אפס סובלנות לאפלייה מכל סוג שהוא".