"איך לשכב עם 10 בנות ב-22 ימים" – זו, פחות או יותר, הכותרת של רשימה חדשה ברשתות החברתיות שהצליחה לעורר סערה בסוף השבוע האחרון. למעשה מדובר בסוג של מדריך אותו כתב בחור בן 26 המכנה את עצמו פביאן ובו הוא מנדב עצות כיצד "לצוד" נשים בתאילנד על סמך ניסיונו האישי. כל הנשים שככב איתן, לדבריו, אינן עוסקות בזנות ושתיים מהן מתחת לגיל 17, הישג שבעיניו ראוי לציון חיובי. פביאן שמח להעניק לחבריו לפורום טיפים נוסח "כיצד גם אתם יכולים לעשות את זה", תוך שהוא משתף בתמונות של הבנות עמן, לדבריו, העביר בילוי (אם אפשר לקרוא לזה ככה) משותף.

הרשימה התפרסמה באתר הפורומים incels.me שכולו מוקדש לתנועה ההולכת ומתפתחת של האינסלים – ראשי תיבות של רווקים שלא מרצון. מה שנראה כמו פוטנציאל לקבוצת תמיכה עבור אנשים שמבקשים לפרוץ את מחסום הביישנות, הפך בשנים האחרונות לתנועה קיצונית ומסוכנת שמקדמת שנאת נשים תהומית בשילוב תקיפות והטרדות מיניות, במקרה הטוב ורצח, במקרה הרע.

רק לפני פחות מארבעה חודשים התעוררנו לפיגוע דריסה נוראי בטורנטו, בו מצאו את מותם 10 בני אדם. למרות שהאינסטינקט הראשוני היה להאשים קבוצה אסלאמית כזו או אחרת, די מהר התברר שהדורס, אלק מינסיאן, היה שייך לתנועה והיא זו שעוררה בו את ההשראה. על פי הדיווחים, זמן קצר לפני הדריסה פרסם מינסיאן פוסט שהילל על אליוט רוג'ר, מי שב-2014 רצח שישה בני אדם ופצע 14 בקליפורניה. רוג'ר כתב מניפסט של 140 עמודים בשם "עולמי המעוות", שהפך מאז לתורה של חברי הקהילה. בכתביו הוא תיאר בין היתר, כיצד שפך כוס קפה על "שתי בנות בלונדיניות לוהטות" שהתעלמו ממנו כאשר חייך אליהן בתחנת אוטובוס, "הרגשתי תחושה של סיפוק נקמני בעת שראיתי את הקפה מכתים את מכנסי הג'ינס שלהן". עוד כתב "התכנון שלי של יום הנקמה הוא לעשות כל שבכוחי כדי להרוס את כל מה שלא יכול להיות לי. אני אהרוס את כל הבנות היפות שחשקתי בהן כל חיי, אבל מעולם לא היו יכולות להיות שלי כי הן תיעבו אותי".

בפוסט שלו מינסיאן כתב בין השאר "מרד האינסל כבר החל! אנחנו נפיל את כל הצ'אדים והסטייסיות! (כינויים לנשים ולגברים אטרקטיביים, ת.ש) יחי הג'נטלמן העליון אליוט רוג'ר". הוא בוודאי היה שמח לגלות שבתנועת האינסל יש מי שהכריזו עליו כג'נטלמן העליון החדש, לאחר שהצליח להרוג יותר אנשים מרוג'ר.

לאור כל אלו, לא ממש מפתיע שהרבה מאתרי הפורומים, כמו Reddit למשל, חסמו את קהילת האינסלים לחלוטין. אלא שכמו כל תנועה קיצונית אחרת, גם תנועת האינסל מצאה את המקומות שבהם היא יכולה להתקיים באין מפריע, כשאחד מהם, כאמור, הוא incels.me. על פי מנהלי הפורום, כל האינסלים מוזמנים להיות משתמשים פעילים. נשים, לעומת זאת "נפסלות על המקום. ללא יוצא מן הכלל".

בתור התחלה, מתאר פביאן שכל הפגישות שלו נערכו בעזרת הרשתות החברתיות, בעיקר טינדר. הוא מעודד את חבריו לעשות כמוהו וגם מסביר להם שלא כל הנשים יהיו מעוניינות לפגוש אותם ואין סיבה שזה ידאיג אותם. כמו כן ממליץ פביאן למצוא מקום מפגש שיהיה נוח, כי לא מעט בחורות בוחרות בסוף להבריז, ולכן חבל על הזמן שלהם.

הנה עוד מהטיפים שהוא מעניק:

"אם היא מהססת להיפגש, או אומרת 'אולי', או שהיא פנויה רק בתאריך מסוים, או אומרת 'לא בטוח' או כל דבר אחר בסגנון, המשך הלאה. הבנות פה מושכות את הזמן באופן מסיבי, אז אתה צריך להיות חד וחלק ולחתוך...אל תבזבז זמן רב על כל בחורה, זה חסר טעם. אם הן יחבבו אותך, הן יפגשו מהר".

"אין הבדל בשיעור ההצלחה כאשר עושים משהו יקר לעומת משהו זול, אז פשוט תעשו משהו זול. דברים שעבדו בשבילי זה ללכת לאכול גלידה יחד, טיולים בפארק והליכה למסעדת דגים זולה. פעמיים גם קיבלתי זיון מבנות שקבעתי להיפגש איתן במועדונים, אבל אין שום הוכחה לשיעורי הצלחה גבוהים יותר במועדונים מאשר ביציאה זולה יותר".

"אל תצפו להצליח כל הזמן. זה הרבה יותר קל בתאילנד, אבל מהניסיון שלי אתם לא הולכים לדפוק ילדות בכל פעם, בהנחה שאתם פחות או יותר אטרקטיביים כמוני".

ואחרי שהשגת לך דייט, כיצד תגרום לצעירות לבוא עמך לחדר? "השיטה הרגילה היא לעשות מה שאתה צריך לעשות (פארק, גלידה וכו') ואז אתה מציע ללכת לצפות בסרט בחדר שלך. אל תגיד לה שאתה חוזר לשם כדי לקיים יחסי מין. אם בחורה תאילנדית חוזרת לחדר שלך, ב- 90% מהמקרים היא מוכנה להזדיין איתך. אני נכשלתי רק עם ילדה תאילנדית אחת אחרי שהבאתי אותה לחדר שלי".

בהמשך פביאן מודה שהבנות שאליהן חבר במהלך השהות שלו לא היו אטרקטיביות במיוחד "האסטרטגיה הכללית שלי היתה ללכת על הכמות ולא על האיכות, הייתי ממוקד על המספרים. למצוא בחורה 'איכותית' זה הרבה יותר קל כאשר אתה באמת גר שם, כי יש לך את הזמן לעשות את העניין של השלוש פגישות לפני שאתה מזיין אותה".

וכמובן שהוא מסיים את דבריו עם דירוג הנשים עמן שהה: "אני חושב בחורה מספר 3 היתה חביבה, נערה מספר 6 היתה בסדר, בנות 4, 8 ו-9 היו שוות זיון. בנות 1, 2 ו-7 היו בהחלט מפוקפקות, במיוחד 7, אם כי הייתי קצת הפוך שם וזה היה מצב של לזיין או ללכת הביתה ולאונן...השאר היו מתחת לממוצע אבל לא ממש נוראיות".

התגובות לפוסט של פביאן היו, כצפוי, נלהבות, וכללו בין השאר "וואו, פוסט מעולה. יש לי פחד טיסה אבל אחרי שקראתי את זה אני כמעט מרגיש שאני יכול להתגבר על הפחד". והיו גם כאלו שפקפקו בעובדה שהבנות באמת שכבו איתו "בחינם", אך לאלו הוא ענה: "אני לא שילמתי כלום, אלא אם כן אתה אחד מאותם מפגרים שחושבים שלקנות גלידה בשני דולר זה 'לשלם עבור סקס'".

אז אולי פביאן, או מה שלא יהיה שמו האמיתי, לא הוציא יותר משני דולר בכל אחד מהמפגשים שלו, אבל לא צריך להיות חובב נשים גדול כדי להבין את מאזן הכוחות שבין גבר לבן ואירופאי לנערה תאילנדית. מידת הניצול ברורה עוד לפני שהתחיל המפגש עצמו. אבל גם אם נצא מנקודת הנחה שיחסי המין נעשו מתוך שוויון והסכמה מלאה ומודעת, השיח המשפיל והמלא במיזוגיניה הוא בעייתי כשלעצמו. וכך, בזמן שכותרות העיתונים מהללים את תנועת METOO, וגם אנחנו לא פעם שוקעות בפנטזיה ומרגישות כאילו היום שבו יהיה שיוון מלא קרוב, תנועת הגברים המתוסכלים הולכת וצוברת תאוצה ולא מן הנמנע שבקרוב מאוד היא תהפוך לארגון הטרור המסוכן בעולם, ולו רק כי הוא באמת נמצא בכל מקום.