הריאליטי "חתונה במבט ראשון" לא מצליח להשאיר אנשים אדישים. למעשה, מרבית האנשים שאני מכירה מתחלקים היום לשניים: אלו שמכורים לתוכנית ואלו שסולדים ממנה. קשה להתכחש לעובדה שהתוכנית עשויה מעולה, הליהוק מצוין והיא לא נמתחת מדי, אלא מצליחה להיות קצבית וזורמת ולהפיל את הצופה בתוך הסבך הרומנטי. אבל גם המכורים הקשים וגם הציניקנים הגמורים, יודו שהרעיון מאחורי הסדרה – אהבה שהיא פאסט פוד – לא נוח לאף אחד. הרי מי רוצה לחשוב על האהבה כעל משהו שמהונדס גנטית?

סרטון שרץ עכשיו ברשת ממחיש בדיוק את האבסורד שאליו הגענו בזילות של היחסים ובהאדרה של הרייטינג. מאחורי המערכון עומדת קבוצת בבוצ'קה – אנסמבל של 5 שחקניות ושחקן אחד, שהחליטו עם סיום לימודי המשחק לכתוב ולהציג חומרים מקוריים ומלאי הומור שעוסקים בנשיות. בימים אלו הם רצים עם המופע הקבריטי MAN, I FEEL LIKE A WOMAN ובמקביל מעלים מדי פעם סרטונים, ממש כמו זה שעלה לפני יומיים וכבר הפך ללהיט.

הפעם הם בחרו לעשות פרודיה מצחיקה ממש, שלוקחת את "חתונה ממבט ראשון" צעד קדימה ובעצם מראה את השלב הבא – ריאליטי שמטרתו הבאת ילד משותף לעולם. בדומה לתוכנית המקורית, ב"הריון ממבט ראשון" הזוגות לא נפגשים לפני הצילומים, אלא רק עם תחילת התוכנית, בחדר המיטות. כמובן שגם פה יש צוות מומחים שנועד לזווג ביניהם, או כמו שאחת "המומחיות" אומרת: "לענת אמנם יש שחלות פוליציסטיות אבל לתומר יש את ספירת הזרע הכי גבוהה שאני נתקלתי בה" .

לכל זוג יש שלושה ניסיונות להרות. במידה והם מצליחים הם עוברים לשלב הבא: מגורים משותפים. בסוף התוכנית, לאחר תשעה חודשים, עליהם להחליט האם הם נשארים יחד כמשפחה, או שולחים את הילד לאימוץ.

כמו שאתם רואים, צחוקים לא חסרים פה, אבל כמו כל פרודיה טובה, יש פה גם הרבה ביקורתיות – גם על האופן שבו הטלוויזיה הופכת את חיינו לתחרות קרה וחסרת רגשות, וגם על האופן שבו אנחנו בעיקר חושבים על המטרה (פרסום כמובן. הבאת ילדים זה סתם בונוס) וכבר לא מתעניינים בדרך. אהבה זה כואב? רק אם אין מספיק רייטינג.