עבור נשים רבות, אחרי בדיקת הריון בעלת תוצאה חיובית נותר רק דבר אחד לעשות: למצוא את החברה הטובה שתעביר איתך את ההיריון במקביל. זו שתוכלי להעביר איתה את השבועות המתישים בסיפורים ותלונות על הגוף המתרחב, שתוכלי לצאת איתה באמצע הלילה רק כדי לאכול שווארמה עם הרבה עמבה, שתבין את כאבי הצרבת והטחורים ושתוכלי להחליף איתה את אותה שמלה יחידה בארון שעדיין עולה עליכן. כנראה שזה גם מה שאיימי שומר קיוותה שיקרה לה, אבל אז היא גילתה שמי שנמצאת באותו שלב בהריון כמוה היא מייגן מרקל – וזה דווקא פחות מצא חן בעיניה. לאחרונה היא אף הגדילה לעשות וכינתה אותה "הנמסיס שלי".

כבר מתחילת ההיריון, היה ברור שאיימי שומר לא מצליחה להתעלם מהעובדה שמרקל אמורה ללדת בערך בזמן שבו היא אמורה ללדת – אביב 2019. למעשה, את ההכרזה הפומבית על ההיריון היא עשתה חודש לאחר שהזוג המלכותי הכריז על שלו, עם תמונה של מייגן והארי כשהראש שלה ושל בן זוגה מודבקים על הראשים המקורים של הדוכס והדוכסית.

"כריס ואני מאושרים וכמעט בטוחים מעל לכל ספק שהוא האבא", סיפרה איימי שומר ל"לוס אנג'לס טיימס". "אני מצפה להתחרות עם מרקל לאורך כל הדרך". 

ואם לרגע אז חשבנו שזו בדיחה חד פעמית, בנובמבר איימי שומר שוב חזרה לזה, במהלך הופעה בלאס וגאס. "אתם יודעים עם מי לא כיף להיות בהיריון באותו הזמן? עם מייגן מרקל", אמרה על פי Business Insider. "היא מתהלכת בעקבים ומלטפת בטן שאפילו לא נמצאת שם, בזמן שאני כבר בקושי מצליחה ללבוש תחתונים".

אבל גם זה לא עזר לפרוק את כל מה שיושב לה בבטן ולהמשיך הלאה. בסרטון חדש שהיא עשתה עבור InStyle, תחת השם "איך לא לשים ז... על מה שכולם חושבים", שומר שוב התייחסה על האובססיה החדשה שלה – ההיריון של מייגן מרקל.

במהלך הסרטון, שומר מעניקה טיפים כיצד להפסיק להתייחס למה שכולם אומרים וחושבים, ובטיפ השני שלה היא מתייחסת לאויבת החביבה שלה. "למה היא הנמסיס שלי?", שאלה שומר תוך התייחסות לדוכסית מאסקס, "כי היא בהריון באותו הזמן שאני בהריון ואני לא אתן לה להתחמק מזה בשקט. אז אולי אני קצת תחרותית, ואולי אני חושבת שמייגן נראית יותר טוב ממני ויש לה בליטה פצפונת והיא מתהלכת לה על עקבים ואני כבר נראית בחודש העשירי להריון ונועלת רק נעליים שטוחות בארבע השנים האחרונות – אבל אני נזכרת שלאף אחד לא אכפת ממני. כי לכל אחד אכפת רק מעצמו".

כמובן ששומר צוחקת לאורך כל הדרך, אבל לאור ריבוי הבדיחות בנושא, כנראה שיש בהן של שמץ של אמת. ובעצם, איך לא? אנחנו תמיד מרגישות את הלחץ להשוות בינינו לבין נשים אחרות – שבדרך כלל כמובן שהן מצליחות יותר מאתנו, יפות יותר מאתנו ורזות יותר מאתנו. בהריון, שזו גם ככה תקופה רגישה בכל הנוגע לדימוי עצמי, אנחנו מרגישות את זה ביתר שאת. במיוחד כשיש באתרים ובעיתונים כותרות נוסח "בהריון העליתי רק אפס קילוגרמים", או "שבוע אחרי הלידה כבר הורדתי כמעט את כל מה שעליתי" (ממש כמו הראיון שהתפרסם השבוע עם עינב בובליל).

כרגיל, שומר מצליחה לעלות נושאים שאנחנו, הנשים, מרגישות בצורה מדויקת, ואגב כך לנרמל אותם כדי שיהיה ברור שכל אישה מרגישה דומה.  שוב היא מצליחה, גם אם לרגע קטן, לתת לנו להרגיש שכולנו מתמודדות עם אותם לחצים ורגשות - לא משנה עד כמה אנחנו מצליחות ומפורסמות. ואם כולנו מרגישות ככה - אולי גם נוכל לעזור אחת לשניה להפסיק.