רותי זוארץ
עיתונאית, סופרת ומשוררת ושורדת

הכתבות של רותי זוארץ

זוג הישראלים שהחליט להגשים את החלום לחיות עם צועניםזוג הישראלים שהחליט להגשים את החלום לחיות עם צוענים
הדר גלרון על 'שריקה': היית מבקשת אישור מבעלך לממש קשר עם גבר אחר?הדר גלרון על 'שריקה': היית מבקשת אישור מבעלך לממש קשר עם גבר אחר?
רננה רז: "אם אנשי ציבור יתחילו להביע את דעתם זה יהפוך להיות משהו שבכלל לא מתעכבים עליו"רננה רז: "אם אנשי ציבור יתחילו להביע את דעתם זה יהפוך להיות משהו שבכלל לא מתעכבים עליו"
זוכת פרס ישראל בחקר גנטיקה: "בתיכון החלטתי שאהבת המדע חזקה מאהבת הבלט"זוכת פרס ישראל בחקר גנטיקה: "בתיכון החלטתי שאהבת המדע חזקה מאהבת הבלט"
במאית "עץ תאנה": "במקרה של במאי לבן לא תתייחסו לצבע שלו"במאית "עץ תאנה": "במקרה של במאי לבן לא תתייחסו לצבע שלו"
מקלחת פעמיים בשבוע ורעב: תושבי המעברות מתחילים לדבר על הטראומותמקלחת פעמיים בשבוע ורעב: תושבי המעברות מתחילים לדבר על הטראומות
עזבה שתי כתות והתחילה חיים חדשים: "היינו צריכות להסתיר כל סנטימטר בגוף"עזבה שתי כתות והתחילה חיים חדשים: "היינו צריכות להסתיר כל סנטימטר בגוף"
קטועת הרגל ששחתה את 'חוצה ישראל' בים: "יש לי יכולות ונפש חפצה לחיות את החיים ולא לתת להם לעבור לידי"קטועת הרגל ששחתה את 'חוצה ישראל' בים: "יש לי יכולות ונפש חפצה לחיות את החיים ולא לתת להם לעבור לידי"
יעל דן: "אני רוצה שאנשים לא יוכלו לשבת בשקט. שיפעלו למען הקרבנות"יעל דן: "אני רוצה שאנשים לא יוכלו לשבת בשקט. שיפעלו למען הקרבנות"
טען עוד
חזור למעלה