ליאת מלכא
עורכת תוכן, כותבת, אמא עייפה, שואפת רחוק

הכתבות של ליאת מלכא

מיוחד לולנטיינ'ס: מה הדבר הכי יפה שהחברה הכי טובה שלך עשתה למענך?מיוחד לולנטיינ'ס: מה הדבר הכי יפה שהחברה הכי טובה שלך עשתה למענך?
התמכרות לסמים, השראה או ילדים: ישראלית שאלה זרים למה הם קמים בבוקרהתמכרות לסמים, השראה או ילדים: ישראלית שאלה זרים למה הם קמים בבוקר
מהאח הגדול ועד טראמפ: הסלבס שחיים בשלום עם OCD ולא מפחדים לדבר על זהמהאח הגדול ועד טראמפ: הסלבס שחיים בשלום עם OCD ולא מפחדים לדבר על זה
ריקי אייל: "בעלי הכניס אליי הביתה רוצח בלי שידעתי. אירחתי אותו על שולחן השבת שלי"ריקי אייל: "בעלי הכניס אליי הביתה רוצח בלי שידעתי. אירחתי אותו על שולחן השבת שלי"
"אורלי רביבו, אנחנו אולי לא מכירות אבל רציתי להגיד לך שאת הגיבורה שלי""אורלי רביבו, אנחנו אולי לא מכירות אבל רציתי להגיד לך שאת הגיבורה שלי"
הספייס גירלז לובשות חולצות שיוצרו בסווט שופס? גם אתםהספייס גירלז לובשות חולצות שיוצרו בסווט שופס? גם אתם
לכל קרבן יש שם: המקום שמאפשר לנפגעי תקיפה מינית לספר את הצד שלהםלכל קרבן יש שם: המקום שמאפשר לנפגעי תקיפה מינית לספר את הצד שלהם
"אני מאחלת לאסי עזר שהוא לא יידע איך זה להחזיק את הילד שלו גוסס בידיים""אני מאחלת לאסי עזר שהוא לא יידע איך זה להחזיק את הילד שלו גוסס בידיים"
"לאף אחד מאיתנו אין שקט בראש. מישהו עוד יכריז על זה בקרוב כהפרעה נפשית""לאף אחד מאיתנו אין שקט בראש. מישהו עוד יכריז על זה בקרוב כהפרעה נפשית"
טען עוד
חזור למעלה