בזמן שאנחנו התרגשנו מממרח ה"פסק זמן" שכריס מרטין הגניב לתמונה שפרסמה גרושתו, גווינת' פאלטרו, מרבית האנשים בעולם התלהבו מהעובדה שמרטין יושב בביתה של גרושתו, לצד ארוסה הטרי, בראד פאלצ'וק, כאילו הם משפחה אחת גדולה. כעת מספרת פאלטרו שהאידיליה הזו ממש לא מובנת מאליה, לא רק בגלל הקשרים החמים שהיא עדיין מטפחת עם מי שהיה בעלה במשך 10 שנים, אלא בגלל שהיא ממש לא חשבה שהיא תמצא את עצמה שוב במערכת יחסים כזו אינטנסיבית.

Sunday brunch #modernfamily

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

בכתבת השער לגיליון השני של GOOP, מגזין ש-כמה נוח- פאלטרו היא המו"ל שלו, סיפרה השחקנית והיזמית על הקושי להתרומם אחרי גירושים, ועל ההחלטה לתת למוסד הזה הזדמנות נוספת. "באמצע החיים ניסיתי לקבל את העובדה שאהבה יכולה להיות דבר מאוד מורכב והחלטתי לתת לה הזדמנות נוספת. לא רק בגלל שאני מאמינה שמצאתי את האדם שאיתו אני אמורה להיות, אלא בגלל שהשלמתי עם היכולת של הנפש להימתח, ושל התבניות להישבר, על ידי ההזדמנויות שמתאפשרות (למרבה האימה) בזכות האינטימיות".

פאלטרו מספרת שלקח לה זמן לעכל מה המשמעות האמתית של הפרידה הזו: "זה הרגיש לי כמו כישלון", היא מודה. "לקח לי זמן להבין שפרידה היא לא כישלון". עוד היא משתפת בכך שמערכת היחסים החדשה שלה, אותה התחילה שנה לאחר הגירושים, שונה באופן משמעותי מזו הקודמת, במיוחד בכל הנוגע לאינטימיות. "בפעם הראשונה אני מרגישה שאני במערכת יחסים בוגרת וזה לא תמיד נוח כי זה דורש רמה מסוימת של אינטימיות ותקשורת שלא הייתי רגילה אליהם. מה שצף בשנתיים הראשונות של הזוגיות שלנו היה עד כמה היכולות שלי בתחומים האלו נמוכות, עד כמה אני חוששת מתקשורת ואינטימיות".

המגזין יצא יחד עם סרטון שבו פאלצ'וק מביא את הצד שלו במערכת היחסים, או יותר נכון איך הוא רואה את בת זוגו. בין השאר הוא מספר עד כמה פאלטרו אוהבת לאכול, מה אובססיית הניקיון שלה ומה הקטע שלהם עם סאונות משותפות. חמודים.