"יחסינו לאן?"
 

פאולה וליאון רוזנברג בפודקאסט שמציף ומתמודד עם השאלות הכי קשות שיש סביב יחסים. בפודקאסט הזה לא תשמעו אפילו חצי מילה על ילדים, הורות או חינוך – רק על מה שבינה לבינו: איך מגשרים על הפערים, "תפקידים" במערכות יחסים וההשפעות שלהם, חידוש מערכת היחסים, שיפור התקשורת, ועוד סוגיות מורכבות שכל זוג מכיר.


"דבש מעוקץ"

רות רחמים ואוריה ליבוביץ-שמריה הן יועצות זוגיות, קולגות וחברות, ובפודקאסט שהן מעבירות הן מדברות בשקיפות על הריבים עם בני הזוג שלהן, וגם על הפיוס. בפודקאסט הן מסבירות על למידה ומציאות פתרונות אמיתיים לקשיים וסוגיות שיש במערכות יחסים - מהחיים ומהקליניקה.


"סקס אפיל"
לורי שטטמאור, עורכת ynet יחסים בפודקאסט חשוף וכנה על מיניות, סקס וכל השאלות שיכולות לעלות בנושא העשיר הזה. האם הסקס שלי נורמלי, ומה זה בכלל נורמלי? איך מחזירים את התשוקה למערכת היחסים? איך מקיימים שיח פתוח על צעצועי מין? וכיצד מפתחים תקשורת מינית בין בני זוג? על כל אלו ועוד, מסבירה לורי בפודקאסט.

"חיים בפרק ב'"
חיים בפרק ב', שמעבירה נטע אשרוב, הוא פודקאסט על החיים אחרי הגירושים וזוגיות פרק ב' שנועד לשתף, לעורר השראה ולתת כלים לכל מי שעובר גירושין ו/או נמצא בזוגיות פרק ב'.
בפודקאסט נטע מדברת על חוסר הודאות, בניית חיים חדשים ומציאת הדרך הייחודית לכל אחד ואחת. נטע מדברת גם על מה שקורה לילדים, על הזווית הפיננסית שיש לפרידה, על החזרה לעולם הזוגיות ועל איך אפשר להתגרש ולשמור על יחסים טובים.
 
 
"בשביל ה-זוגיות"
נגה ואריאל תמיר מדברים על זוגיות ומיניות בזווית קלה ונגישה, וממש לא מסכימים עם האמרה "צריך לעבוד קשה בזוגיות". בפודקאסט הם מדברים על נושאים מורכבים כמו בגידה במערכת היחסים, כאבים בזמן קיום יחסי המין, יחסים עם הפרעה טורדנית או בצל טראומה, ומיניות בגיל השלישי, ומעניקים זווית ראייה שונה וחדשה להסתכל על הדברים.